06/12
Концерты
Alina Pash
09/02
Концерты
Бумбокс
04/12
Концерты
Лайма Вайкуле
Кіногерой Віталія Салія завів свій Instablog. Афиша Днепра

Кіногерой Віталія Салія завів свій Instablog

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

 Творці стрічки “Я працюю на цвинтарі” режисера Олексія Тараненка запустили Instagram-проект #ЖиттяСаші на підтримку фільму 

Вмістити все, що не увійшло до книги та неможливо вкласти у хронометраж фільму — таке завдання перед собою поставили творці стрічки “Я працюю на цвинтарі” і запустили Instagram-проект #ЖиттяСаші. На офіційній сторінці фільму в Instagram розміщується блог головного героя Саші, який має контору з виготовлення пам’ятників.

“Ідея Instagram-проекту народилася у промо-команди фільму ще на етапі підготовки до зйомок. Хотілося зробити нестандартний проект, який був би цікавим людям думаючим. Про життя та смерть, про самотність та любов, — говорить продюсер фільму Андрій Корнієнко. — Я розказав про цю ідею автору книги і сценарію, блогеру Павлу “Паштету” Белянському і актору, що виконує головну роль у фільмі, Віталію Салію. Їм ідея сподобалася. В результаті, більшість текстів для блога пише Павло Белянський, а Віталій Салій наповнює ці тексти контекстом”.

Головний герой Саша — мовчазний, він неохоче розказує про своє життя. Але при цьому це людина, яка просто в певний момент, через певні обставини, збігає від зовнішнього світу і закривається всередині себе. І цим Instagram-проектом творці хочуть донести до глядача, що Саша — непересічна особистість, яка по-філософськи ставиться до життя.

“Багато цікавих моментів, що не увійшли в фільм, деякі грані характеру мого героя — все це можна побачити в цьому Instagram-щоденнику, — відзначає актор Віталій Салій, — ліричний герой Паші “Паштета” Белянського перестає бути тільки книжним — він починає жити своїм життям”.

Instagram Саші — це блог циніка. Людини, яка дивиться на світ крізь призму раціоналізму: “Якщо хтось мені хвалиться або жаліється на життя, у мене завжди є одна доречна відповідь. Як людина, яка працює на цвинтарі, запевняю вас — одного разу ми всі помремо! І це працює”.

 

“Напевно, Instagram головного героя фільму “Я працюю на цвинтарі”  міг бути моїм Instagram`ом, але у мене немає такого акторського таланту, як у Віталія Салія, і перед камерою я ціпенію й пітнію, — зізнається Павло Белянський. — Та й головний герой — давно вже не я особисто, хоча історії, які описані в книзі, я не вигадував, а підгледів або пережив сам. Мені все частіше здається, що це не я записую свої думки і зауваження, щоб розмістити їх в мережі. Це головний герой Саша, в образі чудового Віталія Салія, намагається розповісти про себе щось найголовніше. Він думає, що знає це найголовніше. Наївний самовпевнений тип. Але я пробачаю йому його самовпевненість. Адже він працює на цвинтарі”.

 

Слідкувати за життям головного героя можна на сторінці https://www.instagram.com/iworkatthecemetery/ або за хештегом в Instagram #ЖиттяСаші.

Фільм “Я працюю на цвинтарі” створюється за підтримки Українського культурного фонду і вийде в прокат у 2020 році.

ПРО ФІЛЬМ

Я ПРАЦЮЮ НА ЦВИНТАРІ

«Я працюю на цвинтарі» художній фільм, який створено за мотивами однойменної книги українського письменника, блогера Павла «Паштета» Белянського та є екранізацію популярного твору сучасної української літератури. Фільм розповідає історію чоловіка, який втік від життя і знайшов тиху роботу на цвинтарі, де продає пам’ятники родичам покійних. Він сподівається, що там його мало хто турбуватиме. Але у життя інші плани: в круговерті з різних людських доль, смішного та сумного, наш герой починає змінюватися.

 

Жанр: драма з елементами чорного гумору.

В ролях: Віталій Салій, Вікторія Городецькая, Анна Іванова, Віктор Жданов, Андрій Ісаєнко, Максим Донець, Римма Зюбіна, Ксенія Жданова, Олена Хохлаткіна, Олексій Тритенко, Ігор Цішкевич.

Режисер: Олексій Тараненко.

Сценарій: Павло Белянський. Адаптація діалогів: Катерина Бабкіна.

Композитор: Микита Будаш.

Виробництво: Good Morning Film (Україна), Mainstream Pictures (Україна), Stewopol Ms Sp.z.o.o. (Польща). За підтримки Українського культурного фонду.

Сторінка фільму у Facebook: https://www.facebook.com/iworkatthecemetery/

Сторінка фільму в Instagram: https://www.instagram.com/iworkatthecemetery/

ПРО УКФ

Український культурний фонд державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

 

 

 

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.