08/07
Концерты
Лига Смеха. Концерт команд Днепр, ВКВ, Прозрачний Гонщик
27/08
Концерты
Артем Пивоваров
08/09
Концерты
Нурлан Сабуров. Тур Принципы
04/10
Концерты
Александр Пономарев
12/10
Концерты
Нино Катамадзе
Монатик. Афиша Днепра
03/07
Концерты
Monatik: Made with love and rhythm
«Комфорт для життя та перспективи нових робочих місць»: Борис Філатов представив Дніпро на міжнародному інвестиційному форумі. Афиша Днепра

«Комфорт для життя та перспективи нових робочих місць»: Борис Філатов представив Дніпро на міжнародному інвестиційному форумі

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

Дніпро – місто, чиєму розвитку не завадять ані зовнішні обставини, ані загрози. Тут є тисячі кваліфікованих кадрів різних галузей, потужний промисловий та науковий потенціали, які вдало поєднуються зі зручним територіально-географічним розташуванням та енергозабезпеченістю. Утім, основний капітал міста це — люди.

На цьому наголосив мер Дніпра Борис Філатов під час виступу на міжнародній конференції «UkraineInvest Talks: Dnipro» 27 травня. Інвестиційний форум, який проходить у бізнес-центрі «Кудашевський», зібрав представників бізнес-спільноти, фінансових організацій та експертного середовища різних країн.

Останні роки у Дніпрі системно працюють над вирішенням «хронічних» проблем, що до цього ігнорувалися десятиліттями, та створюють комфортну екосистему для життя. Борис Філатов підкреслив: конкурувати за інвестиції, що дадуть поштовх розвитку та створять робочі місця, можуть лише щасливі міста: комфортні, безпечні та сучасні. Ті, в яких хочуть жити люди.

«Саме таким ми будуємо наш Дніпро. Довіру людей можна заслужити чітким виконанням своїх обов’язків і відповідальністю за власні дії. У Дніпрі є місце кожному, хто готовий вкладати гроші, сили, знання та інші ресурси у втілення ініціатив, що будуть корисними для людей», — сказав мер Дніпра.

Також, на переконання Бориса Філатова, за наявності інструментів і повноважень таке промислове місто як Дніпро може бути ефективним партнером центральної влади у залученні інвестицій. Це – один із пріоритетів, дотримання якого дозволить зламати невтішний тренд, коли дедалі більше молодих людей хочуть виїхати з країни назавжди.