КП «Дніпроводоканал» закликає мешканців сплатити борги та уникати їх накопичення

  • Категорія:
  • Новини

Борги мешканців Дніпра за послуги водопостачання та водовідведення перевищують 800 млн грн, з яких понад 100 млн грн належать юридичним особам.

«Просимо мешканців сплатити борги і не накопичувати їх. Від цього залежить якісне надання послуги. Йдеться про транспорт, оперативне усунення аварійних ситуацій, обслуговування генераторів, які підприємство придбало, аби дніпряни були з водою у разі відключень електроенергії», — підкреслив під час брифінгу 23 жовтня представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан.

Також він наголосив на тому, що боржники можуть укласти договір про реструктуризацію, що дозволить їм розплачуватися частинами.

«Реструктуризація дозволяє споживачу поступово погашати накопичений борг. А головне – уникнути примусового методу його стягнення та додаткових грошових витрат, пов’язаних із цим. Для укладання такого договору споживач може звернутись як до абонентських служб нашого підприємства, так і до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП». Сплачуючи борги, потрібно оплачувати і поточні рахунки», — додав Ян Майдан.

Номери телефонів абонентських служб доступні за посиланням: https://vodokanal.dp.ua/kontakti/.

Слідкуйте за подіями в наших групах