Літо 2023: модні тренди та поради стилістів

  • Категорія:
  • Новини

Наряди літа 2023. Світ моди постійно змінюється, ба, навіть дивує тих, хто зовсім не цікавиться ним. Як можна гарно та зручно одягатися цього літа?

Пані Валерія хоче змінити свій літній гардероб. Тому прийшла до магазину, аби обрати новий яскравий лук.

Валерія, дніпрянка: «У минулому році я ходила лише в спортивному чорному костюмі, бо дуже було тяжко. Зараз також тяжко, але я розумію, що потрібно якось відволікатися. Я трошки починаю підходити до більш яскравих кольорів — це блакитні, зелені, жовті, і намагаюсь втиснути у свій гардероб. Я завжди тут купую футболки або шорти, а сьогодні я хотіла побачити якесь плаття, бо все таке жіночне…»

Цьому сезону притаманні 3 стилі одягу — мілітарі, романтичний, нью-лук та почерки післявоєнних часів.

Джулія Пілс, стилістка: «Мода у нас йде за принципом маятника. У нас знову повертаються штани карго, занижена посадка, оверсайз, жакети, футболки, сорочки, а також багато кишень. Сукні з квітковим принтом, з рюшами».

Є варіанти для тих, хто полюбляє більш приземлені предмети гардеробу.

«Я пропоную розглянути варіанти костюмів з шортами. Це може бути жилет, який можна носити з брюками, зі спідницями, а також шорти можна носити окремо з майками — такий стиль «а ля сафарі».

Джулія каже, найголовніше, що змінилося в моді — це те, що форми тіла взагалі не мають значення.

Джулія Пілс, стилістка: «Найголовніший тренд цього літа та минулих років – це тренд на прийняття себе, любити своє тіло. І зараз нам дизайнери пропонують велику розмірну сітку, де кожна дівчина може одягтися красиво, відчути себе ніжною та жіночною».

З тканини стилістка радить обирати льон.

Скільки людей — стільки і стилів. Психологи теж за зручність та комфорт. Бо від цього залежить і емоційний стан.

Еліна Карепова, психологиня: «Якщо ми згадуємо середньовічну моду, то це завжди було дуже боляче, дуже тяжко. І бути гарною — це була така робота… Людина прокидалася і починала якось там готуватися, якщо ми говоримо про корсети, а чоловіки мали гольфи неймовірні. І все це треба було витримати. У більш сучасному просторі кілька років тому були високі підбори, і жінкам потрібно було дуже багато вкладати, щоб виглядати певним чином.
А зараз ця мода орієнтована на людину. Мода переходить на інший рівень. Я думаю, що взагалі це буде нецікаво, тому що зараз все в інформпросторі, зараз це якесь маленьке віконце. І вже весь образ, він не такий важливий. Тому люди розслабляються та шукають те, що їм комфортно».

Прикрасити свій образ можна і біжутерією. На модному Олімпі знову тріумфують ланцюги, чокери, сережки-кільця та кристали з великими перлами.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах