“Люблю і поважаю Горбунова”: зірка “Скаженого весілля” Задніпровський висловився про скандал з серіалом за 33 млн грн

  • Категорія:
  • Новини

Український актор Назар Задніпровський зізнався, що йому непросто коментувати гучний скандал навколо відомого телеведучого та продюсера Юрія Горбунова, який збирався знімати комедійний серіал за 33 мільйони гривень із держбюджету. Артисти разом працювали над трьома частинами “Скаженого весілля”, і Задніпровський чесно відповідає, що дуже поважає та любить колегу.

Втім, незважаючи на це, актор також згоден з українцями, які розкритикували Горбунова за рішення знімати серіал за гроші держави, коли військові на передовій як ніколи потребують техніки та амуніції. Своєю думкою Задніпровський поділився в інтерв’ю Олесі Бацман на її однойменному YouTube-каналі.

Кінематографіст вважає, що шоумен хотів створити патріотичний продукт, який є необхідним у наш час, але вибрав для цього неправильні джерела фінансування.

“Дуже болюче для мене питання. Я дуже люблю і поважаю Юрія Горбунова. Я дуже вдячний йому за все, що він для мене зробив. Якщо в наш час виділяти гроші на кіно, то воно має бути патріотичним. Мета Юрія та його команди була зняти розважальний, гумористичний контент, щоб підняти настрій народу. Думаю, що сценарій був написаний до 2022 року. Зараз це теж необхідно, але не за бюджетні гроші. Це помилка. Нехай ображається на мене”, – почав зірка.

Задніпровський перерахував інші варіанти, якими міг би скористатися Горбунов, щоб профінансувати свій проєкт.

“Багато спонсорів, друзів у нього, які його обожнюють і спокійно виділили б мільйони. Не треба було за ці 33 мільйони з бюджету братися. Зараз справді дрони потрібні. Єдина помилка, що бюджетні кошти були взяті не на те. Потрібен патріотичний розважальний контент, але не за державний кошт”, – резюмував актор.


За матеріалами OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах