Людяна громада: Дніпро отримав нагороду за підтримку найбільшої в країні кількості переселенців

  • Категорія:
  • Новини

Під час XVII Українського муніципального форуму, на якому зібралися представники майже 400 громад, європейських муніципалітетів, міжнародних інституцій і дипломатичних представництв, Дніпро отримало відзнаку “Людяна громада”. Наразі місто прийняло найбільшу в країні кількість переселенців і надало їм належну підтримку. Загалом з 2014 року (за офіційними даними) Дніпро стало новим домом для майже 180 тисяч людей із східних областей. Це майже шоста частина всього населення міста. Мер Борис Філатов підкреслив: у Дніпрі завжди готові допомогти тим, хто цього потребує.

«Почесна та надзвичайно зворушлива нагорода. І особливо знаково отримати її у День волонтера. Бо багато в чому все це стало можливим саме завдяки їм – від тих, хто власноруч в’яже по декілька пар теплих шкарпеток на фронт чи після роботи йде допомагати у шелтери, і до тих, хто має змогу домовлятися про великі партії допомоги з-за кордону. Все це завдяки всім нашим людям, що стали найкращим прикладом одне для одного», — прокоментував він.

Як відомо, за дорученням мера Дніпра Бориса Філатова профільні департаменти мерії працюють над тим, аби допомагати вимушеним переселенцям із пошуком роботи, питаннями житла та різних соціальних, медичних чи юридичних послуг — як для людей, так і для релокованих підприємств.

Слідкуйте за подіями в наших групах