У Марганці біля школи №7 облаштовують стадіон. Афиша Днепра

Локація, де вируватиме спортивне життя: у Марганці біля школи №7 облаштовують стадіон 

  • Категорія:
  • Новини

У Марганці Нікопольського району оновлюють стадіон школи №7. Його облаштовують за усіма спортивними стандартами. Там буде два футбольні поля, волейбольно-баскетбольний і тенісний майданчики. А ще бігові доріжки та зона воркауту. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Приводимо до ладу стадіони у містах, центрах громад, біля шкіл. Скрізь на Дніпропетровщині розвиваємо спортивну інфраструктуру. Безпечну, сучасну, для дорослих і дітей», – зазначив Валентин Резніченко. 

На стадіоні у Марганці підрядники працюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Нині ми вже повністю виконали планування стадіону. Тепер асфальтуємо майданчики під нанесення гумового покриття», – розповів представник генпідрядної організації Владислав Лакіза.

Футбольних полів зеленітиме два. Велике – 44 на 27 метрів. Мале – 27 на 17. Покриття на них буде штучне. Зроблять й дренажну систему для відведення опадів. А ще поставлять чотири глядацькі трибуни на 80 місць і лави для запасних гравців.

По периметру стадіону проходитиме легкоатлетичний трек на 4 доріжки. Найменшим – ігровий майданчик. Старшим – зона воркауту. Буде й окрема локація для настільного тенісу.

«Оновлення стадіону для нас велике свято. Зможемо заохотити місцеву громаду займатися фізкультурою. Тут буде вирувати спортивне життя мікрорайону», – сказала директорка школи №7 Галина Прокопець.

Вона додала, що старий спортмайданчик був травмонебезпечним та й мав не дуже привабливий вигляд.

Старшокласник Костянтин Сафонов найбільше мріє про зону воркауту. З перекладинами, гімнастичними брусами, турніками.

«Було б добре, якби ще облаштували хороший волейбольний майданчик з професійним покриттям. Хлопці, які серйозно займаються спортом, їздять в центр міста. Тепер в нас буде можливість потренуватися поряд з домом», – радіє Костянтин Сафонов. 

Учень 11 класу Олександр Климчук каже, поряд зі школою раніше фактично був пустир.

«Обожнюю волейбол, баскетбол та важку атлетику. Хочеться, щоб були локації для занять цими видами спорту. І футбольне поле. Замість зарослої травою галявини, яка була раніше», – висловив побажання Олександр Климчук.

Загалом у Марганецькій школі №7 навчається понад 300 дітей.

Слідкуйте за подіями в наших групах