Магія осені в об’єктиві: ТОП-5 місць у Дніпрі, де можна зробити найкращі осінні кадри

  • Категорія:
  • Новини

Яскрава атмосферна осінь – найкращий час для вуличної фотосесії. Поки погода радує приємною температурою та яскравими краєвидами – потрібно не гаяти час та брати до рук телефон чи фотоапарат. Осінь у Дніпрі – найкраща пора для створення цікавих світлин у соціальні мережі чи просто на пам’ять.

У Дніпрі настав час для релаксу під яскравим падаючим листям. Погода наразі тепла та сонячна, через що Дніпровські ландшафти наповнені незабутньою казковою атмосферою. У такий час чудовим рішенням буде влаштувати осінню фотосесію. У Дніпрі це можна зробити у багатьох куточках міста, але найгарнішими серед усіх залишаються наступні місця.

Тунельна балка

Якщо ви бажаєте зробити багато яскравих осінніх світлин – пропонуємо відвідати мальовниче та затишне місце у Дніпрі. Рослинність тут має різні кольори: можна зустріти жовтогаряче, коралове, смарагдове, бузкове листя.

Також дуже гарним є невеличкий струмок, який розтягається довкола балки. Для нього побудували маленькі мости, які виглядають наче з казки.

Монастирський острів

Популярний Дніпровський острів кишить найрізноманітнішими локаціями для гарних світлин. Яскравими та квітучими є алеї, які знаходяться неподалік пам’ятника Шевченку. Креативними та цікавими можна зробити фотографії на фоні дніпровських атракціонів. А підходячи до пляжу відкриваються нові гарні краєвиди: піщаний пляж поєднується з високими осінніми деревами та сучасною інфраструктурою міста на задньому фоні. У самому кінці пляжу ландшафт зберігає лише довгу річку, у якої майже не видно краю.

Старовинна альтанка

Прогулюючись парком Глоби поруч із колесом огляду можна наткнутися на справжній скарб для фотографів. Серед рослин стоять колони ротонди у стилі 1940-х років. Альтанка знаходиться у дворі одного з будинків на вулиці Старокозацькій. Вона не має даху, але колони та кілька сходів створюють унікальну романтичну або ж містичну атмосферу. За легендою архітектор, який проектував альтанку, створив її для своєї дружини. Жінці дуже подобалася ротонда, що знаходиться у Києві на Подолі, тому чоловік для своєї коханої створив копію будівлі. Проте правда це чи вигадка – сказати складно.

Парк Сагайдак

Барвистий парк на Лівому березі Дніпра – ще одне ідеальне місце для проведення осінньої фотосесії. Пейзажі парку дозволяють влаштувати фотозйомку як на березі Дніпра, з неймовірним видом на місто, так і в глибині парку, серед казкової атмосфери яскравих дерев.

Яхт-клуб «Січ»

Яхт-клуб на Перемозі відкриває доступ до неймовірних локацій не тільки з яскравими осінніми рослинами, а й тваринами, які там мешкають. Тут можна подивитися на павичів, качок, гусей та ондатр, які плавають у воді, та навіть сфотографувати їх, якщо тваринки будуть не проти.

За матеріалами “Наше Місто”

Слідкуйте за подіями в наших групах