Маневрені та прохідні: міська влада передала на фронт іще вісім вантажівок

  • Категорія:
  • Новини

Дніпровська міська рада передала Збройним Силам України чергову партію автомобілів. Це вісім вантажівок. Вони мають дизельний економічний двигун, обладнані повним приводом з блокуванням, пониженою передачею роздавальної коробки та бортовими редакторами, що дозволяє збільшити кліренс і відповідно прохідність. Машини обладнані великим люком у кабіні та світломаскуванням.

«Це вісім машин, які придбані як коштом територіальної громади міста, так і завдяки благодійникам. Автомобілі привезені з Франції. У цьому допоміг заступник міського голови Михайло Лисенко. Досить величезне логістичне завдання було вирішено. Це гарний результат роботи Ради оборони Дніпра, яку очолює Борис Філатов, Штабу оборони під керівництвом Геннадія Корбана. Ці вантажівки цілком відповідають військовим стандартам. Тож сподіваємося, що цей транспорт допоможе наблизити нас до перемоги», — підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара.

Військові подякували міській владі за надані автомобілі.

«Надійний транспорт — це передусім збережені життя особового складу на фронті. Машини такого класу відіграватимуть важливу роль для батальйону, зокрема для тих військових, які на нульовій позиції. Автівки на повному приводі — цілком маневрені й прохідні, а це вкрай важливо», — додав заступник командира батальйону з озброєння Олександр.

Слідкуйте за подіями в наших групах