Масштабне святкування Дня молоді в метрополітені Дніпра: «СHELTER FEST», стендап та артвиставка

  • Категорія:
  • Новини

День молоді у Дніпрі відзначили дивовижним способом – в межах безпечних заходів відбулося святкування прямо в метрополітені. На чотирьох станціях підземки було організовано різноманітні локації для гостей. Подіум для стендапу та музичні виступи українських гуртів на фестивалі “SHELTER FEST” розважали відвідувачів. Тим, хто воліє більш спокійний відпочинок, надавалась можливість насолодитись артвиставкою, взяти участь у молодіжному форумі або у захопливому квесті.

«Ми підготували локації, які будуть цікаві як 10-річним дніпрянам, так і більш старшій молоді. Це стендап, виставка громадських організацій, артвиставка, молодіжний форум, квести. Завершиться вечір великим концертом «SHELTER FEST».  Захід ми готували 2 місяці. Упевнений, що кожен знайде для себе тут щось цікаве», – зазначив Рафаель Кіжнер, виконувач обов’язків директора КП «Молодіжний центр Дніпра».

Серед запрошених артистів, які вийшли на сцену «SHELTER FEST», гурт KOLABA. Учасники проєкту Андрій Павлеса та Владислав Крипак кажуть, раді виступити для молоді Дніпра, адже за ними майбутнє. «Українська молодь дуже розумна, сучасна і вона розвивається в дуже важкий для країни час. Ми раді бути тут, виступити для них, адже молодь це наші найвідданіші слухачі», – сказав Андрій.

Також на фестивалі “SHELTER FEST” виступили відомі українські виконавці, серед яких Jerry Heil, Віталій OKS, Tricky Nicki та інші. Згідно з відомостями, їх гонорари були покриті завдяки партнерським внескам, а не з міського бюджету. Про це повідомила Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР:«Таке масштабне святкування Дня молоді ми проводимо вперше у Дніпрі. Більша частина коштів, які були на це витрачені, – партнерські. Я вважаю, це важливо під час повномасштабної війни – не марнотратити. Добре, що є громадські організації, які нам допомогли з організацією заходу та залучили відомих виконавців до нашого свята».

Слідкуйте за подіями в наших групах