Мер Дніпра Філатов зустрівся з послом Австрії Бенкьо

  • Категорія:
  • Новини

18 жовтня міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч з Послом Австрійської Республіки в Україні Арадом Бенкьо. Для дипломата ця зустріч стала першим візитом до міста після його призначення на цю посаду.

На зустрічі були обговорені актуальні події та питання безпеки в Дніпрі. Проте, основною темою бесіди стали питання довгострокової підтримки, допомоги у відновленні після війни та розвитку як міста, так і країни в цілому.

«Я хотів би наголосити, що Австрія на боці України і робить багато для надання їй допомоги. Намагаємося направляти її в русло економіки. Бо треба інвестувати в майбутнє — у відбудову та довгострокові проєкти», — сказав посол Арад Бенкьо. Він також додав, що австрійські підприємства, які залишилися працювати в Україні після повномасштабного вторгнення, нині зацікавлені продовжувати тут свою роботу.

Зі свого боку, мер Борис Філатов наголосив, що впевнена робота міжнародних бізнесів, а також регулярні візити до Дніпра іноземних дипломатів слугують, зокрема, хорошою моральною підтримкою для людей, які через російську агресію змушені жити посеред великої війни.

«Я згоден, що треба думати над довгостроковими перспективами, закладати основи того, як ми працюватимемо далі. Відповідно до можливостей місцевого самоврядування, ми готові надавати допомогу тим, хто хоче прийти до нас (іноземним бізнесам, — ред.) створювати тут робочі місця», — сказав Філатов.

Слідкуйте за подіями в наших групах