Міністр оборони Резніков назвав Дніпро прикладом підтримки військових

  • Категорія:
  • Новини

30 липня відбувся черговий Конгрес місцевих та регіональних влад, який був під головуванням президента України Володимира Зеленського. Один із блоків засідання присвятив міністр оборони Олексій Резніков, який розмовляв про головні напрямки використання бюджетних коштів на потреби оборони. Зокрема, він високо оцінив зусилля Дніпра у цьому важливому аспекті.

«Є громади, які працюють повноцінно на перемогу. Наприклад, місто-мільйонник Дніпро системно на сотні мільйонів гривень підтримує різні структури Сил Оборони», — сказав Резніков.

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення Дніпро системно забезпечує українських оборонців на фронті всім необхідним. Місто купує техніку та спорядження безпосередньо за заявками військових та щотижня доправляє все бійцям. Так, Дніпро вже відправив на фронт близько 650 вантажівок і пікапів. Місто також посідає перше в країні місце по закупівлях дронів для ЗСУ. Через систему «Прозорро» на це було витрачено 268 млн грн.

Також, на нещодавньому засіданні міської ради, за ініціативи мера Бориса Філатова, була ухвалена перша програма підтримки виробників FPV-дронів, які також будуть співпрацювати з військовими. Першому етапу програми виділено 20 млн грн, що сприятиме підтримці розвитку цієї області та забезпеченню важливої взаємодії з оборонним сектором.

Слідкуйте за подіями в наших групах