Місто підтримує: Філатов провів черговий прийом міського голови

  • Категорія:
  • Новини

Незважаючи на складнощі воєнного конфлікту, Дніпро продовжує працювати над поліпшенням міста та наданням необхідної підтримки жителям. 23 травня Борис Філатов, міський голова, провів черговий прийом. На зустрічі було більше ніж пів сотні дніпрян, які висловили свої питання та проблеми.

Більшість звернень стосувалися необхідності ремонту під’їздів та заміни вікон, а також оновлення покрівель і труб холодного водопостачання.

«Я сьогодні зустрівся з нашими містянами — був черговий прийом міського голови. Люди отримали допомогу від міської ради. Ми відпрацювали всі питання. Опікуватимемося ними надалі. І продовжуватимемо практику особистих прийомів та спілкуватимемося з людьми, аби в нинішніх умовах війни вони не відчували себе покинутими», — зазначив Борис Філатов. 

Дніпрянка Жанна Олександрівна прийшла з питанням ремонту покрівлі: «Нам пообіцяли цьогоріч до першого серпня зробити вікна і покрівлю нашого дому. Будемо цьому дуже раді, бо мешканці страждають від того, що дах протікає». Пані Жанна додала, що нині саме пристойна робота міських служб дає людям можливість нормально жити: «У ці тяжкі часи зустрічі з міським головою — це дуже правильно. Йому треба знати потреби людей, а люди мають знати, які проблеми є у мера».

Слідкуйте за подіями в наших групах