Митці Дніпропетровського академічного театру опери та балету вирушили у тур на підтримку України

  • Категорія:
  • Новини

Митці Дніпропетровського академічного театру опери та балету виїхали у гастрольний тур на підтримку України. Вони виступлять у Литві, Латвії та Естонії з концертом української музики, а також покажуть оперету Імре Кальмана «Містер Ікс».

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, передає “ДніпроTV“.

«Наші артисти вирушили у гастрольний тур, щоб заявити про Україну за кордоном та зібрати кошти, які спрямують на відновлення зруйнованого ворогом. Це важлива боротьба на інформаційному та культурному фронтах», – зазначила начальниця управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Артисти зіграють концерт «Моє ім’я – Україна!». На сценах Таллінна, Риги та Вільнюса пролунають музичні твори українських композиторів: Миколи Лисенка, Мирослава Скорика, Костянтина Данькевича.

Також вони виступлять з відомою класичною оперетою Імре Кальмана «Містер Ікс». До вистави залучені солісти опери, артисти хору, балету, мімансу та симфонічний оркестр. Загалом понад 40 митців.

Гастролі триватимуть до 5 квітня.

Зібрані кошти митці перерахують на благодійний рахунок Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти. Їх скерують на відновлення закладів культури, що постраждали внаслідок російської агресії.

Слідкуйте за подіями в наших групах