23 января Музей АТО в Днепре отмечает юбилей – свою пятую годовщину. Именно в этот день открылась внутренняя экспозиция музея «Гражданский подвиг Днепропетровщины в событиях АТО». Это важное событие для всех жителей города.
“Я вважаю, що такі музеї виникають, на жаль, через біль, страждання і не зовсім зрозуміло, про що повинен бути цей музей. Ми розуміємо, що найголовніша його мета – це память про людей, які зробили крок в невідомість. Тобто, стали на захист України. І музей присвячений в принципі всім людям. Саме тому він має офіційну назва “Громадянский подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО. Там розповідається і про військових, і про волонтерів, медиків, журналістів. Це мільйони людей, на яких впливає війна. Тому я вважаю, що навряд чи ми зможемо все точно передати, але найцголовніше – надати емоцію підйому. Що люди зрозуміли, що доля країни залежить від їх вчинків і передати її молоді, яка відвідує музей“, – рассказал Юрий Фаныгин, один из основателей музея.
Днепровский фотограф Марта Туманова поделилась воспоминаниями, опубликовав фотографии с открытия музея. Девушка запечатлела эмоции людей.
“І гордість, і біль, і сльози… Вітання усім причетним!” – написала днепрянка.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272614253_5008393219211053_1260723666979786637_n-1079x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272575444_5008393475877694_1131191868187683013_n-1079x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272586507_5008393349211040_7090519615208433284_n-1079x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272625956_5008392429211132_325702196923802345_n-1079x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272456935_5008393959210979_8461231547288868271_n-1079x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272617913_5008392809211094_4639656044313469687_n-1079x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/272553874_5008394295877612_780640684821562168_n-1079x720.jpg)