MyBook — навчання майбутнього в Дніпрі

  • Категорія:
  • Новини

Навчання доступне будь-де і будь-коли. З 2019 року українські діти навчаються в онлайн форматі. Здобувати дистанційну освіту учням допоможе платформа MyBook. Це такий собі онлайн-портфель з підручниками, який вже доступний для навчальних закладів Дніпра. Як саме це працює та хто може користуватись? 

Всі необхідні дитині підручники в одному, завжди доступному місці. Читати, переглядати, малювати, робити нотатки, слухати аудіозаписи підручників — можна на платформі MyBook. Відтепер онлайн-портфель з підручниками доступний також і для музичних шкіл нашого міста. В одній з мистецьких шкіл Дніпра пройшла презентація платформи MyBook для директорів та вчителів.

Артем Трапезніков, директор КП «єДніпро»: «Сьогодні їм було роздано паролі та логіни від своїх особистих кабінетів. І все, с завтрашнього дня вони можуть наповнювати свої особисті бібліотеки на цій платформі. Сьогодні у веб-версії вже доступні пісні й мінусовки, всі українські наші сучасні пісні, де діти зможуть увімкнути собі мінусовку, бачити слова і співати собі. Також зараз будуть завантажувати ще керівники закладів пісні та мінусовки, за якими вони займаються, і вони будуть у реальному доступі». 

Наразі платформою користуються у трьох містах — Дніпрі, Житомирі та Дінгольфінгу (Німеччина).

Галина Науменко, директорка дніпровської дитячої музичної школи №18: «Почали користуватися, бо тільки сьогодні була презентація. Оскільки це все ще в стані розвитку, ми наповнюємо наразі платформу підручниками, нотами, посібниками, які можуть бути у вільному користуванні для наших учнів. Мені було дуже цікаво, бо це дуже креативно, новітньо та наразі необхідно, бо в наш час, я вважаю, кожен не уявляє нашого життя зараз без смартфонів, планшетів і диджиталізації». 

Незабаром MyBook з’явиться на платформах Android і IOS, що дозволить завантажити додаток на смартфон або інші гаджети.

За метериалами «Дніпро TV»

Слідкуйте за подіями в наших групах