28/10
Концерты
Pianoбой. ХICТОРI
01/10
Концерты
Жадан и Собаки
23/04
Концерты
The Hatters
29/10
Концерты
Леша Свик
В Дніпрі відбувся Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів. Афіша Днепра

На День міста в Дніпрі відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

У Дніпрі на Січеславській Набережній (навпроти готелю Дніпропетровськ) на вшанування Дня міста відбувся Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras». Він розпочався масштабним дефіле військових оркестрів.

«Організатори фестивалю в Дніпрі молодці! Дніпро гарне і красиве місто. На жаль, у зв’язку з карантином ми не змогли привезти усі кращі вісім оркестрів збройних сил України. Дуже вдячний за фестиваль, і мене вражає, що в Дніпрі так грандіозно відбувається святкування Дня міста», — розповів учасник фестивалю військовий диригент генерал-майор Володимир Деркач.

1

Цьогорічною окрасою фестивалю стали колективи, які представляють Україну далеко за її межами з найвищим європейським рейтингом з Чернігова, Кременчуга, Хмельницького і Новомосковська.

Яна Андрієнко приїхала з Чернігова зі своїм колективом привітати дніпрян зі святом: «У нас святкова програма, дефіле та концерт. Ми близько тижня готувалися до виступу і приїхали подарувати вам гарний настрій. У вас дуже гарне місто, і особливо мені подобається його атмосфера ввечері».

2

Традиційний Всеукраїнський захід за участі духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras» вже полюбився містянам, а для когось він цього року став несподіваним відкриттям.

Олександр вперше побував на фестивалі, і масштабне дефіле військових оркестрів його вразило: «Я позитивно оцінюю подібні заходи. Дуже круто, що такі заходи відбуваються в нашому місті».

Що такі заходи просто необхідні, вважає Ірина Носова: «Особливо щоб був патріотичний акцент. Саме це для Дніпра дуже необхідно, і дуже добре, що такі заходи відбуваються».

Містянка Наталя зізналася, що подібних заходів не вистачало: «Нам дуже сподобалось, і діти у захваті. Фестиваль прекрасний, і ми виходимо з нього натхненні та радісні».

4

 

‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.