02/04
Концерты
Артем Пивоваров
10/02
Концерты
Нурлан Сабуров. Тур Принципы
19/03
Концерты
Национальный Балет Грузии Сухишвили
06/02
Концерты
Pianoбой. ХICТОРI
23/02
Концерты
Коррупция
На ж/м Ігрень закінчують ремонт магістральної дороги. Афиша Днепра

На ж/м Ігрень закінчують ремонт магістральної дороги

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

На житловому масиві Ігрень у Дніпрі вже майже закінчено ремонт магістралі. Це дорога завдовжки близько 6 км, якою проходять вулиці: Рощинська, Роз’їзна, Сахарова та Романовського. Закінчити роботи планують за день-два.

«Мешканці Ігрені зверталися до міської ради з проханням відремонтувати основну дорогу, якою курсує транспорт. Дійсно, цей автошлях – важливий, оскільки це виїзд з міста у напрямку так званої Синельниківської траси. Дорога вже потребувала ремонту, тому включили її до цьогорічного титулу», – розповідає головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

На ж/м Ігрень закінчують ремонт магістральної дороги. Афиша Днепра

Зі свого боку заступник начальника управління з благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов зазначає: «Уздовж усієї дороги повністю демонтовано старий асфальт, укладено два нові шари асфальтобетону на 30 тис. квадратних метрах. Окрім того, улаштовано понад 6 км нових бордюрів. Ураховуючи побажання мешканців, навпроти в’їзду у приватні будинки зробили пониження бордюрів. Водночас уздовж усієї ділянки дороги облаштували кишені, де розміщуються сміттєві контейнери, а також заїзди для зупинки громадського транспорту».

На ж/м Ігрень закінчують ремонт магістральної дороги. Афиша Днепра

Студентка Ганна щодня їздить магістральною дорогою і радіє, що нарешті її відремонтували: «Це основна проїжджа частина на ж/м Ігрень і вона вже була у геть поганому стані – яма на ямі. Нею їздить і громадський транспорт. Тому дуже добре, що місто звернуло увагу на наш масив і зробило нам дорогу».

Мешканка Ігрені Христина теж у захваті від ремонтних робіт: «Нарешті нам уже зробили цю дорогу, бо транспорт тут ледь пересувався. Видно, що капітально, на совість».

«Ця дорога не знала ремонту років п’ятдесят. Раніше їдеш машиною тут, і торпеда вся сиплеться. Вдячні керівництву міста, що зробило такий гарний повноцінний ремонт», – додає мешканець ж/м Ігрень Руслан.

На ж/м Ігрень закінчують ремонт магістральної дороги. Афиша Днепра

‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.