Надійні, витривалі та з високою прохідністю: Філатов показав чергову партію вантажівок, якими Дніпро забезпечує фронт

  • Категорія:
  • Новини

Дніпро систематично надалі надає підтримку бійцям на фронті та забезпечує їх необхідною технікою та обладнанням. Наразі місто відправило до передової нову партію різнотипових вантажівок.

«Хочу окремо підкреслити, що, окрім двовісних, які ми придбали раніше, ми починаємо купувати тривісні вантажівки. Більш потужні, які можуть використовуватися на лінії фронту з більшим результатом. За десь 450 днів цієї війни територіальна громада Дніпра придбала понад 600 одиниць транспорту. Це не тільки вантажівки, це пікапи і джипи. Дуже потужна допомога — одна з найбільших у країні серед місцевого самоврядування», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Таким чином, більшість транспортних засобів є шестиколісними вантажівками, здатними досягати швидкості до 110 км/год. Кожна з них здатна перевозити до 5 тонн вантажу.

Решта автомобілів також мають економічний дизельний двигун та вантажопідйомність до 2 тонн.

«Ми щиро вдячні міському голові Філатову, всім небайдужим громадянам, які допомагають Збройним Силам України наближати нашу Перемогу. Перемога любить підготовку. Звісно, будь-яка військова машина безпосередньо виконує свої завдання», — наголошують військові.

Слідкуйте за подіями в наших групах