Найскладнішим виявився: відомий дніпрянин розповів про тренди 2021. Афиша Днепра

Найскладнішим виявився: відомий дніпрянин розповів про тренди 2021

  • Категорія:
  • Новини

Ведучий «Ранку з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч поділився деталями святкування новорічних свят та розказав про свої очікування від 2022 року.

– Які моменти найбільше запамʼяталися у 2021 році?

Як на мене, цей рік закріпив статус 2020 року – статус цінності здоровʼя, спілкування, звичайного тактильного контакту. Спілкування з родиною та близькими – це для мене головний тренд 2021 року. Також, звісно, ще й те, що я пробіг три марафони, побував у безлічі країн, як ніколи раніше в своєму житті. Тому не зважаючи на «пандемійний» рік, для мене він видався надзвичайно продуктивним і дивовижним. Але найголовнішою подією для нашої родини стало народження третьої дитини. 2021-й подарував нам сина Ніла.

Анатолій Анатоліч з родиною

– Як і з ким плануєте святкувати Новий рік?

Новий рік буду святкувати зі своєю родиною, але на роботі. Цього року я ведучий святкового вечора в одному з легендарних київських закладів. Тому святкуватиму на сцені. Працювати у новорічну ніч – це досить хороша традиція. Я думаю, що кожен телеведучий чи радіоведучий зі мною погодиться.

– Що чекаєте від 2022 року?

Як і всі, чекаю мирного неба в нашій країні та закінчення пандемії. Нещодавно Білл Гейтс спрогнозував, що все-таки до середини 2022 року пандемія буде взята під контроль. Сподіваюся, що так воно і буде.

Нагадаємо, нещодавно Анатолій Анатоліч пробіг три марафони за три місяці. «Найскладнішим виявився Нью-Йоркський, найрівнішим – у Валенсії. Ну, а першим і незабутнім став Лондонський. Але кожен з них був неймовірним», – розповів Анатоліч.

Слідкуйте за подіями в наших групах