Netflix придбав права на показ фільму Сенцова, знятого у Кривому Розі. Афіша Дніпра

Netflix придбав права на показ фільму Сенцова, знятого у Кривому Розі

  • Категорія:
  • Новини

Американська платформа Netflix придбала права на онлайн-показ кінокартини «Носоріг» Олега Сенцова.

Про це режисер Олег Сенцов повідомив на своїй фейсбук-сторінці. Відомо, що стрічка з’явиться на платформі вже цієї весни.

Сюжет фільму заснований на реальних подіях 90-х років в Україні. Головний герой на прізвисько «Носоріг» потрапляє до кримінального світу і починає кривавий шлях, що приведе його не туди, куди він очікував.

Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Головні ролі у фільмі виконали Сергій Філімонов, Євген Черников, Євген Григор’єв та Аліна Зєвакова.

Вихід у прокат стрічки «Носоріг» заплановано на лютий 2022 року. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти».

«Носоріг» – друга повнометражна робота українського режисера Олега Сенцова. У 2012 році проєкт був представлений на платформі Міжнародного кінофестивалю в Софії, де здобув нагороди за Найкращі проєкт і пітчинг. Проте роботу над картиною було призупинено через незаконний арешт Сенцова російськими спецслужбами у 2014 році та подальше його ув’язнення. Після звільнення режисера у 2019 році роботу над проєктом було відновлено.

Слідкуйте за подіями в наших групах