Незламний криворіжець Іван Федорченко здобув золото на Міжнародних змаганнях: подробиці

  • Категорія:
  • Новини

Днями у Португалії відбулися міжнародні змагання з бодібілдінгу. Участь у них узяв відомий криворіжець Іван Федорченко. Криворізький бодібілдер з інвалідністю отримав золоту медаль у своїй категорії.

Про приємну новину повідомила подруга чемпіона Олена Корж у своєму фейсбук.

Фото Олени Корж

«Іван Федорченко, хлопець з ДЦП, незважаючи на свої страхи має неабияку сміливість!

На міжнародних змаганнях HERCULES OLYMPIA , які відбулись в Португалії, де в різних категоріях між собою змагались найкращі, він не злякався показати себе і свої досягнення ( бо насправді для людини з ДЦП вони неабиякі !)

А ще йому притаманні таки риси як цілеспрямованість, наполегливість, і , бажання бути переможцем!

Отже, золота медаль в своїй категорії у Івана!» – зазначила Олена Корж у своєму дописі.

Нагадаємо, що мешканець Кривого Рогу Іван Федорченко, який має діагноз ДЦП, отримав «золото» Відкритого Чемпіонату України з бодібілдингу WABBA. Змагання відбулися 29 жовтня у Львові. Участь у Відкритому Чемпіонаті України з бодібілдингу для Івана Федорченка була давньою мрією. Чоловік змагався у категорії «людина з інвалідністю». Мрія Івана здійснилася не без допомоги криворіжців. Мешканці міста, почувши історію чоловіка, допомогли йому зібрати кошти на участь у змаганнях, квитки та проживання у Львові на час проведення чемпіонату. Перед змаганнями Іван багато та ретельно тренувався, моральний дух чоловіка підтримували його друзі, які вірили у перемогу.

Скріншот з відео змагання HERCULES OLYMPIA

Після перемоги  на Відкритому Чемпіонаті України з бодібілдингу Wabba 2023  Іван Федорченко отримав запрошення на міжнародні змагання, які відбудуться у Португалії  9 грудня 2023 року, де атлет представляв наше місто.

Пишаємось земляком та бажаємо йому подальших успіхів!

За матеріалами KRIVBASS.CITY.

Слідкуйте за подіями в наших групах