Нові мультфільми та локації у Planetarium Noosphere

  • Категорія:
  • Новини

Повнокупольні мультфільми, інтерактивні локації та ігри наукової тематики. У дніпровському Planetarium Noosphere стартував новий сезон. До нього для відвідувачів підготували унікальні цікавинки. На прогулянку космічним простором вирушила і знімальна група ДніпроTV.

Подорож до зірок у середмісті Дніпра. Два нових повнокупольних мультфільми створили у Planetarium Noosphere. Перший «Космічні вихідні: новий дім». Це – захоплююча подорож двох вірний друзів Сонячною системою у пошуках планети або супутника, де можна заснувати поселення для людей.

«Впродовж перегляду цього мультфільму ми поміркуємо, що треба зробити, аби колонізувати іншу планету», – каже космічний гід Planetarium Noosphere Ганна.

Другий – «За небокраєм. Велике космічне прибирання». Присвячений проблемі космічного сміття.

«Ми разом дізнаємося, звідки в космосі береться сміття і чим це загрожує людству», – зазначила Ганна.

Ноосфера – єдиний планетарій в Україні, який створює такі мільтфільми. Цьогоріч картини підкорювали міжнародного глядача на трьох фестивалях: у Чехії, Німеччині і США.

Окрім цього до зимового сезону тут оновили декілька локацій. Серед них – єдина в Україні Марсова зона.

«Це окреме приміщення, яке ми присвятили планеті Марс. Її колонізації, вивченню», – розповів старший лектор Planetarium Noosphere Єгор Тур.

Тут можна ще й приміряти роль астронавта. Та відчути себе тією самою людиною, яка першою ступить на поверхню червоної планети.

«Він тримає у руках планету Землю, бо тільки вилетівши в космос, ми зрозуміли, що доля нашої планети у наших руках», – сказава Єгор Тур.

«В нас додались макети супутників Марсу: Фобос і Деймос. А тут є інформація про колонізацію Марсу. Це проект марсової колонії, якою вона може бути. На нашу думку, саме так виглядатимуть перші поселення на планеті Марс», – додав він.

Біля кожної такої наукової експозиції є інтерактивний планшет з грою.Вони тематичні та пов’язані з інформацією на стендах.

«Дуже цікаво, що тут до всього можна доторкнутися, подивитись, навіть пограти».
«Я доросла, але навіть мені тут цікаво», – діляться відвідувачки планетарію Дар’я і Софія.

Ознайомитися із оновленою експозицією можна до червня 2024 року.

ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах