Нові обличчя у сфері культури Дніпра: театр «Віримо» шукає акторів

  • Категорія:
  • Новини

Атмосфера, творчість, розвиток та справжня родина. У дніпровський театр «Віримо» запрошують на роботу. Театр оголосив додатковий конкурс на актора/акторку драми (ІІ категорії) та звукорежисера.

«Ми – колектив однодумців, і шукаємо в першу чергу людей, які цікавляться різними напрямками. У нас є що запропонувати акторам, бо нам під силу будь-які творчі завдання!», – розповів засновник і художній керівник Театру «Віримо» Володимир Петренко.


«Тут я люблю атмосферу», – зазначає акторка театру Марина Купреїшвілі, яка працює там недавно.

Актор Дмитро Тухаєв дебютував на сцені «Віримо» ще у підлітковому віці –16 років, хлопець так поринув у атмосферу театру й за декілька років вже став там працювати.

«Дякуючи нашим ЗСУ, культура у місті Дніпрі невпинно розвивається. В місті п’ять театрів комунальної власності і всі вони в цьому театральному сезоні продовжують свою роботу. Запрошуємо до кожного з них. Це нові постановки, прем’єри, а також вже ті вистави, які полюбилися глядачам. Культура – це динамічна система, що постійно розвивається, тому нам потрібні нові обличчя, нові таланти, які мають власне бачення, щоб відповідати потребам часу і нашим вимогливим глядачам. Відкриті вакансії у театрі «Віримо» та міському комунальному закладі культури «Дніпровський міський телевізійний театр», – додала головна спеціалістка управління культури ДМР Юлія Лисенко.

Для роботи у театрі «Віримо» наявність освіти за відповідною спеціальністю – обов’язкова. Конкурс проводиться в два етапи: розгляд документів та творче прослуховування (для акторів). Деталі за телефоном – 063-457-27-44.

За матеріалами Наше Місто.

Слідкуйте за подіями в наших групах