Виконавиця й сама виконала національну пісню у сучасному аранжуванні.
Українська співачка Оля Полякова стала на захист своєї колеги за сценою Джамали, яку розкритикували за виконання гімну України у сучасному стилі.
В Instagram-stories артистка стала на бік співачки. Полякова зазначила, що Джамала виступила на благодійному футбольному матчі у Лондоні дійсно потужно. Також виконавиця додала, що артист може виконувати гімн у своїй своєрідній манері, адже таким чином він самовиражається.
![Оля Полякова заступилася за Джамалу / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/313/tsn-671b840e81dae5015bc4c6345e63d1d0/thumbs/608xX/dc/0e/f5ba3a7131d0a6e06d3c1aaeb4c20edc.jpeg)
“Знаю, що несеться хейт у бік Джамали через її виконання гімну. Я послухала і хочу вам сказати, що це було дуже круто і талановито. Самобутність артиста доречна у виконані будь-якого твору, якщо це зроблено чесно, з душею і талановито. Взагалі, виконання гімну не повинно мати такий вигляд, як на радянському параді. Це тріумф духу, а наш український дух – це дух творчості, пошуку та самовираження. Тому Джамало, це було фантастично!” – заявила Полякова.
До речі, сама Оля теж на футбольному матчі виконувала гімн України. Співачка перед початком поєдинку між “Тоттенхемом” та “Шахтарем” заспівала “Ще не вмерла Україна”. Полякова виконала гімн теж у сучасному аранжуванні музиканта Дмитра Саратського.
Користувачі Мережі були приголомшені. Вони засипали Олю компліментами та зазначили, що артистка потужно виконала гімн: “До мурах”, “до сліз”, “це просто гордість”.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/2adc23cf577d897d0e6e7543cdc55e4b-1-1080x720.jpeg)