Переможці «Студентської весни-2023» в Дніпрі передали свої виграші на потреби армії

  • Категорія:
  • Новини

Переможці цьогорічної «Студентської весни» у Дніпрі віддали свої грошові призи на придбання автівки для ЗСУ. У Дніпрі відбувся конкурс самодіяльної творчості серед вишів «Студентська весна-2023». Через велику війну формат заходу змінили. Конкурс проходив в один етап. Цьогорічна тема — волонтерський рух серед студентів.

«Студентська весна» повернулась до Дніпра — минулого року він не проходив. Студенти кажуть, дуже чекали його і щойно дізнались, що «Студвесні» бути, стали ретельно готуватись.

Дмитро Бондар та Руслана Петрівська, студенти Університету митної справи та фінансів: «Ми виступали з піснею, танцем та театром студентським. І я вважаю, що ми виступили нереально круто, ми заряджені, емоції через край. Нам дуже не вистачало «Студвесни», побачитись з іншими університетами, трішки відчути оцей смак змагання між нами. Тому нам дуже сподобалося».

Цього року, враховуючи воєнний стан, дещо змінили формат заходу. Виші самі призначили конкурсантів і одразу — фінал. Змінився і склад журі. Оцінювали учасників «зіркові» гості.

Дмитро Голубєв, член журі «Студентської весни-2023»: «Студентський романтизм, ефект змагання — це невід’ємна частина студентського життя. А оскільки повномасштабне вторгнення забрало деякі моменти у студентів, мені здається, що студенти, як ніхто, повинні дихати на повні груди».

Володимир Борисов, член журі «Студентської весни-2023»: «Підготовка до виступу дуже зближує колективи. Вона показує, що є життя окрім пар, зробити домашнє завдання — я маю на увазі в інституті. Я можу сказати за себе та своїх друзів: жоден не пошкодував, що колись брав участь».

Загалом у конкурсі взяли участь 9 команд від різних вищих навчальних закладів міста. Кожен з них залишився переможцем, адже метою заходу було зібрати кошти нашим захисникам.

Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР: «І я неймовірно вдячна нашим студентам, які вийшли, дівчата та хлопці, з пропозицією, що всі кошти від перемоги вони складуть, і придбають автомобіль для наших захисників, для хлопців, для дівчат, які захищають нас зараз на фронті».

Загалом усі команди отримали грошову винагороду на загальну суму 200 тисяч грн. 

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах