Пес Крим, що вцілів після ракетного удару по Дніпру, повертається до життя

  • Категорія:
  • Новини

Вижив після ракетного удару. Пес на прізвисько «Крим», якого знайшли на згарищі зруйнованого рашистами будинку у Дніпрі, повертається до життя. У напівсліпого і напівглухого собаки з’явився апетит. Як почувається і чи знайшли йому нову родину?

Перші хвилини після ракетного удару рашистів. 29 вересня у середмісті Дніпра загинули 4 людини.
На руїнах будинку знайшли напівсліпого пса. Рятувальникам сусіди повідомили, що собака відгукується на прізвисько «Крим».

Відео з місця події розлетілося миттєво. Про трагедію у Дніпрі і пса, який вижив, дізналися всюди. В мережі з’явилися зворушливі малюнки.

«Це пес Крим з Дніпра. У нього сталася трагедія. Його господиню, її доньку та онуків вбила рашистська армія. Бо вже пропало питання «Як вони можуть?» Якось можуть. Бо навіть у тваринок є більше почуттів, ніж у цих нелюдів, що прийшли на нашу землю».

А це перша прогулянка Крима. Сьогодні він рухається обережно, втім, людей не боїться. Пес проходить лікування під наглядом фахівців «Зооконтролю».

Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міськради: «Він поступив в КП «Зооконтроль» на ранок після прильотів в дуже поганому стані. В перші дні він сидів у клітці, нікуди не хотів виходити, нікого до себе не підпускав. Цей співробітник КП «Зооконтроль» – єдина людина, яку він до себе підпустив».

Розповідають, що у перші дні Крим нічого не їв. Через стрес нікого до себе не підпускав і поводився агресивно.

Ірина Пономаренко, начальниця відділу реєстрації тварин комунального підприємства «Зооконтроль»: «В нього серцева недостатність. Через поважний рік, йому 12 років, лікування потрібне дуже лагідне. Також в нього знайшли пухлину. Вона зараз не першочергова, зараз треба нормалізувати його стан, а далі вже лікарі будуть приймати рішення з приводу пухлини».

Апетит повертається. Слух і зір собаки відновилися не повністю. Як тільки стан покращиться, псу на
прізвисько «Крим» знайдуть кращу родину.

За матеріалами Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах