Підготовка комунальної техніки до зими та стан укриття. Інспекційний об’їзд чергового по місту

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі комунальне обладнання готове до зими на 90%. Є ще завдання з фарбування та виправлення дефектів, які виникли під час літнього сезону. Сьогодні Олексій Самілик, відповідальний за комунальні послуги у місті, відвідав ремонтну базу для перевірки прогресу робіт.

«Комунальна техніка у Дніпрі фактично готова до зими. У нашому місті одні і ті самі машини працюють і влітку (підмітають вулиці), і взимку (посипають слизькі автошляхи сумішшю та прибирають сніг). Усе це завдяки змінним насадкам. Це дозволяє не винаймати окремо людей для очищення снігу. Одні і ті самі робітники працюють на комунальній техніці і готові виконувати сезонні завдання за будь-якої погоди», – поділився Олексій Самілик, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

До роботи взимку планується залучити 177 одиниць спецтехніки. Це:

  • посипальна техніка – 87 од.;
  • снігоочисна техніка – 32 од.;
  • навантажувачі – 12 од.;
  • мала посипальна техніка – 24 од.;
  • самоскиди – 22 од.

На другій локації Олексій Самілик перевірив запаси піщано-соляної суміші. Вона знадобиться, коли через морози на вулицях та дорогах утворюватиметься ожеледиця. 

«У Дніпрі є стратегічний запас посипального матеріалу, пального, гуми для техніки. У достатній кількості закуплена піщано-сольова суміш. Готовність техніки, її стан, рівень кадрового складу я оцінюю на 9 балів із 10. Незабаром ми закінчимо останні ремонти та обслуговування техніки і будемо готові на всі 100 відсотків», — прокоментував побачене Олексій Самілик. 

Дороги у Дніпрі обробляються комбінованою сумішшю (відсів + сіль) та піщано-сольовою сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям. Вже заготовлено 25 тис. тонн протиожеледних матеріалів. У разі необхідності запаси будуть поповнювати.  

Завершився об’їзд чергового на вулиці Космічній, 19-М. Тут Олексій Самілик перевірив стан захисного бетонного укриття. Про нього черговому доповіла Світлана Літвінова, начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури. 

«Сховище розраховано на 40 людей. Усередині є освітлення, місця для сидіння. Поруч є біотуалет, який обслуговується щоденно», — зазначила Світлана Літвінова.

Слідкуйте за подіями в наших групах