Пісні й танці в усіх районах міста: у Дніпрі провели фестиваль «Дніпровські вечорниці 2023»

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі пройшов молодіжний фестиваль «Дніпровські вечорниці 2023». Цей захід провели вже вдруге. У цьому році гуляння пройшли на 7 локаціях в усіх районах міста.

Для гостей підготували виступи дніпровських колективів, майстер-класи та благодійний ярмарок. Частину зібраних коштів спрямують на придбання тепловізора для однієї з бригад ТрО. 

«Всі 7 локацій об’єднує тема Дніпровських вечорниць, втім на кожній є свої особливості. Наприклад, тут, на проспекті Миру, багато майстрів, які роблять вироби з соломи. Вони їх тут і продають. Ми, в свою чергу,  прикрасили соломою фотозони, є солом’яний бик, лелеки і в цілому в нас вийшла стилізована локація», – розповів Сергій Луденський, в. о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

Містянка Світлана прийшла на фестиваль, щоб підтримати свого сина Костю. Він сьогодні брав участь у концерті – танцював.

«Бальними танцями він займається більше 10-ти років, але все одно трішки хвилювання є. Прийшла підтримати, я ж мама. Захід гарно організовано. Музика, танці, ярмарок. Все дуже органічно», – поділилась пані Світлана.

Надмасштабний концерт пройшов у парку Писаржевського. Окрім численних виступів дніпровських колективів, для гостей свята заспівав відомий виконавець OKS. 

«Цей фестиваль ми проводимо вдруге. Цьогоріч вирішили трохи оновити концепцію, а саме, зробити багато локацій. Шість локацій працювали з 15-00 до 17-00. Сьома фінальна локація – парк Писаржевського, концерт тут розпочався пізніше. Для гостей виступили вихованці КПНЗ «Штурм». Спочатку була дитяча програма, родзинкою вечора став виступ фіналіста шоу «Голос країни», виконавця OKS», – каже Еліна Косолапова, керівниця проєкту «Дніпровські вечорниці».  

Окрім парку Писаржевського та проспекту Миру, фестиваль «Дніпровські вечорниці 2023» пройшов у парку Шевченка, сквері Прибережний, сквері Слобожанський, сквері Усачова та на вул. Короленка.

За матеріалами “Дніпро Оперативний”.

Слідкуйте за подіями в наших групах