Пісня Тіни Кароль, яка створювалася з оскароносною Даян Воррен, подана на “Греммі”

  • Категорія:
  • Новини

Відома українська співачка Тіна Кароль приголомшила новиною – її нова композиція One Nation Under Love, представлена українською та англійською мовами, була подана на номінації найпрестижнішої музичної премії “Греммі”. Пісня була написана з оскароносною американською композиторкою Даяною Воррен, яка є авторкою хітів Вітні Г’юстон, Тіни Тернер, Селін Діон, Леді Гаги, Шер та інших культових артистів.

Про своє досягнення Кароль поділилася в ефірі “Сніданку з 1+1”. Українка сподівається, що композиція зможе потрапити до якоїсь із номінацій премії, а можливо навіть здобути перемогу.

“Цю пісню представлено на різні номінації “Греммі”. Побачимо! Навіть наш симфонічний оркестр також представлений на “Греммі”. Далі побачимо, чи дадуть нам короткий шорт-лист або довгий. Я не знаю”, – прокоментувала народна артистка України.

Кароль також поділилася, що ідея пісні One Nation Under Love зародилася у неї буквально одразу після повномасштабного вторгнення. Весь цей час виконавиця шукала композитора, який зміг би створити справді потужну мелодію.

“Я довго ходила з ідеєю, що це не просто має бути пісня, це не просто композитор має бути, це не просто проєкт. Ось максимум, який може бути, це має бути максимум. Я зверталася до багатьох продюсерів, менеджерів. На моєму шляху траплялися й ті, хто говорив зробимо, а нічого не робили. Коли ми побачилися з Воррен, вона побачила цей вогонь і що я вчепилася. Вона сказала, що їй подобається моя енергія. Вона надзвичайна, вона реально підтримує Україну”, – поділилася Тіна.

Сама ж Воррен після виходу пісні розповіла, що захоплюється Україною, вважає її лідером та вірить у її перемогу.

“Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об’єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером. Я щиро вірю у перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу у Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості”, – заявила легендарна композиторка.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах