«Пліч-о-пліч подолаємо все»: Філатов подякував бізнесу та благодійникам, які підтримали зусилля мерії у допомозі постраждалим у будинку на ж/м Перемога

  • Категорія:
  • Новини

Три місяці тому чергова атака росіян знищила частину 118-го будинку на житломасиві Перемога. Влучання ракети Х-22 забрало життя 46 людей та вщент зруйнувало 63 квартири у двох під’їздах багатоповерхівки. Місто продовжує робити все можливе для підтримки постраждалих.

На цьому наголошує мер Дніпра Борис Філатов, передає сайт телеканалу “ДніпроTV“.

«Це єдиний кейс в Україні, де постраждалим виплачують таку грошову допомогу від міської та обласної влади — по 2 млн грн (навпіл коштом бюджету та обласної субвенції, — ред.). Також підприємці зібрали в «Монобанк» більше ніж 100 млн грн і дають людям ті кошти, які додатково можуть бути виплачені на придбання житла і не тільки. Тому сьогодні ми окремо відзначили зусилля нашого відповідального бізнесу. Така, скажімо так, співпраця теж унікальна в Україні. Наш дніпровський бізнес це також потужна сила. Тож дякую всім причетним за те, що долучилися до збору коштів та допомоги постраждалим», — наголосив Борис Філатов. Мер Дніпра висловив вдячність за цю ефективну взаємодію обласній військовій адміністрації та її керівнику Сергію Лисаку, а також облраді та її голові Миколі Лукашуку. 

Також від всіх дніпрян Філатов вручив відзнаку благодійному фонду «Kiddo», який обрали для виплат людям коштів, зібраних бізнесом.

«Разом з міською владою, у постійній комунікації, ми надавали допомогу для постраждалих у будинку. Це допомога не стихійна. Ми не просто сіли та розподілили кошти для постраждалих. Була конкретна робота по факту — з кожною сім’єю. Інколи з кожною людиною в родині, яка постраждала. Дуже великий обсяг роботи був зроблений», — розповіла керівниця проєктів БФ «Kiddo» Ірина Трішечкіна, додавши, що, зокрема, понад 18 млн грн було виплачено людям, які постраждали фізично та психологічно, а також дітям, що осиротіли.

Загалом нині матеріальну допомогу від міста отримали господарі 54 квартир. Через фонд «Kiddo» вони одержали додаткові 38,6 млн грн. 

Ще трьом господарям знищених росією осель місто перерахує кошти найближчим часом. Решту поданих документів уже завершують опрацьовувати. Відповідно, у «Kiddo» для них також є зарезервовані ресурси. 

Крім цього, за зверненнями власників квартир — зокрема і з прилеглих будинків, які тоді також зазнали ушкоджень, – профільні департаменти систематизують зібрану інформацію. Після цього на засіданні комісії вирішать щодо матеріальної допомоги.

Слідкуйте за подіями в наших групах