Побратими та пейзажі з війни. У Дніпрі відкрили виставку фоторобіт захисника Бориса Сойки

  • Категорія:
  • Новини

Він викладав фотографію дітям, а зараз – знімає війну. У Дніпрі відкрито виставку Бориса Сойки, який пішов захищати Україну, але продовжує свою улюблену справу – фотографує.

«Викладав у фотогуртку недовго, бо почалось повномасштабне вторгнення. Згодом пішов служити й під час навчання почав просто фотографувати на телефон. Я не взяв обладнання на війну. Спочатку були пейзажі, тваринки, а потім вирішив знімати побут й побратимів. Під час відпустки взяв уже свій професійний фотоапарат, зараз ще докупив об’єктивів, бо у планах – знімати портрети людей, з якими проходжу службу. Я хочу показати їх, розповісти їхні історії. До того ж, коли я там й фотографую – спочиваю душею», – ділиться автор виставки, військовослужбовець ЗСУ Борис Сойка.

Одинадцять світлин виставили у КПНЗ «Центр художньої та естетичної творчості учнівської молоді» ДМР, де до вторгнення працював викладачем Борис Сойка. 

«Ми вирішили відкрити виставку спочатку саме тут, щоб колеги та вихованці Бориса побачили його світлини. Хочемо показати, що він продовжує робити неймовірні, надихущі, життєствердні фотографії, які демонструють – життя триває і добро переможе зло», – ділиться головна спеціалістка відділу молодіжної та гендерної політики департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Діана Нахутіна.

Відвідати виставку фоторобіт Бориса Сойки можна за адресою: вул. Юлії Залюбовської, 7 (Центр художньої та естетичної творчості учнівської молоді) з 09:00 до 18:00 (з понеділка по суботу включно). Вхід безкоштовний. У планах – відправити виставку на показ містами України.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах