Понад 300 проєктів і заходів, гуманітарний хаб, волонтерство: Молодіжний центр Дніпра публічно відзвітував про діяльність за півтора року

  • Категорія:
  • Новини

Шостого березня на відкритому майданчику біля одного з міських парків Молодіжний центр Дніпра публічно відзвітував про діяльність за півтора року. 

«На сьогодні дніпровський центр — найдієвіший і найефективніший з молодіжних центрів в Україні як щодо проведених заходів, так і залучення партнерів. Такі звіти важливі, оскільки молодь ділиться результатами. Серед іншого прозвітували щодо команд, які працюють у Молодіжному центрі Дніпра, різних молодіжних громадських організацій, Молодіжної ради Дніпра. На майданчику також представили Молодь-Бус. Автобус, який передали від ОБСЄ. Саме на ньому часто влаштовуємо поїздки до деокупованих територій, прифронтових міст, аби передати різну допомогу місцевому населенню. Загалом будь-хто з представників молоді може приєднатися до нашого центру і розвивати молодіжний рух у місті. Ми завжди відкриті до такої співпраці», — підкреслив заступник директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Сергій Луденський. 

За словами керівника Молодіжного центру Дніпра Рафаеля Кіжнера, за останні півтора року втілено понад 300 різних заходів, проєктів, молодіжних ініціатив. А найголовніше — центр став гуманітарним хабом, об’єднавши ініціативи молоді з потребами тих людей, які зверталися.

«Рік повномасштабного вторгнення рф в Україну став для нашого центру новим етапом діяльності. Стали осередком концентрації допомоги, молодіжного волонтерства у нашому місті. Зустрічали великі евакуаційні автобуси, які привозили людей до Дніпра, зокрема й до Молодіжного центру, роздали понад 150 тис. продуктових наборів на платформі «СпівДія». Загалом працюємо під гаслом «Молодь Дніпра об’єднана заради перемоги». Продовжуємо надавати гуманітарну, психологічну, правову допомогу, поміч у працевлаштуванні. Щодня у центрі зустрічаються 5-6 молодіжних команд, які обговорюють, планують свою діяльність. А у найближчий місяць плануємо відкрити новий простір на базі Молодіжного центру. Йдеться про медіапростір, де створюватимуться цікаві медіапродукти як для містян, так і мешканців деокупованих територій. Один із напрямів нашої роботи — поїздки на деокуповані території, доставлення гуманітарних вантажів, евакуація цивільного населення, тварин», — розповів Рафаель Кіжнер. 

Він також додав: «А ще серед важливого — наша співпраця з міжнародними організаціями, благодійними фондами щодо залучення допомоги для тих, хто її потребує, а також для реалізації різних молодіжних ініціатив. Наприклад, вже згаданий медіацентр, який реалізується в рамках проєкту USAID. Також вдалося реалізувати проєкт з видачі планшетів діткам, які постраждали від ракетних обстрілів у місті. Звісно, планів багато, тож не зупиняємося і продовжуємо працювати».

Слідкуйте за подіями в наших групах