Понад 500 спортсменів та 5 дисциплін. У Дніпрі пройшов фестиваль єдиноборств пам’яті тренера-воїна Олександра Лобанова

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі пройшов фестиваль єдиноборств пам’яті тренера-воїна Олександра Лобанова. Він 5 років працював у  Дитячо-юнацькому центрі «Штурм» та навчав дітей змішаним бойовим мистецтвам. З початком повномасштабного вторгнення рф став на захист України. Служив розвідником зенітного артилерійського відділення взводу охорони зенітно-ракетного дивізіону однієї з військових частин ЗСУ. Загинув 19 квітня під час виконання бойового завдання. Йому було 35 років.

Сьогодні, аби вшанувати пам’ять Олександра, у фестивалі на його честь взяли участь більше 500 спортсменів, деякі були його вихованцями. Вони змагались в 5 дисциплінах – ММА, тхеквондо, бокс, рукопаш «Спас» та карате.

«Моєму сину сьогодні мало б виповнитись 36 років. І, звісно, для нас, його родини, цей захід важливий. Його ім’я не забувають. Ми вдячні колективу закладу за те, що організували такі змагання. Для Олександра цей центр був другим домом», – поділилась Ганна Кіпрова, мати Олександра Лобанова.

Один з учасників змагань – Ян. Хлопчик останній рік займався тхеквондо. А до цього 4 роки вчився мистецтву ММА. Його тренером був Олександр Лобанов.

«Для мене це важливо, адже Олександр Юрійович був моїм тренером. Він був добрим, гарно до всіх ставився, їздив з нами на змагання», – згадує Ян.

Захід розпочався з пам’ятного відео про Олександра Лобанова. Також перед початком змагань пройшов парад учасників та показові виступи хореографічних колективів.

«Фестиваль єдиноборств пам’яті Олександра Лобанова проводиться вперше. Ми впевнені, що цей турнір стане регулярним, і ми будемо залучати дедалі більше спортсменів до участі в ньому», – розповів Ігор Шаломаєв, заступник директора з навчально-виховної роботи Дитячо-юнацького центру «Штурм».

За матеріалами Дніпро ТВ.

Слідкуйте за подіями в наших групах