Вихідними Дніпро вперше масштабно і яскраво відсвяткував Китайський Новий рік. Для локації організатори обрали вулицю Барикаду, яку перетворили на імпровізований квартал Чайна-таун. Там з-поміж іншого був фуд-корт з автентичною китайською їжею, театралізовані вистави, івенти, майстер-класи з каліграфії, китайської мови, культури. А також китайський театр, чайна церемонія тощо.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272962204_1337177346731037_1723675280868058923_n-1080x720.jpg)
Родзинкою свята став танець Золотого дракона, мандаринове дерево, біля якого всі охочі могли загадати бажання, та фаєр-шоу.
За два дні святкову локацію на вул. Барикадній відвідало понад шість тисяч дніпрян і гостей міста.
«Свято вийшло фантастичним. Такого дійсно у Дніпрі ще не було. Міні-версія Чайна-таун на Барикадній – це було яскраво, колоритно, автентично. Настрій фантастичний. Багато людей цілими родинами з дітьми сюди прийшли і було дійсно класно», – підкреслила дніпрянка Анастасія.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272846946_462799212061649_6890961704664688840_n-1080x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272926563_4879273115441760_7245077240756666531_n-1-1080x720.jpg)