Порятунок з Фельдман ЕкоПарку: Дніпро евакуював вже півтора десятка кошачих

  • Категорія:
  • Новини

Керівництво Дніпра продовжує допомагати евакуйовувати тварин з харківського Фельдман ЕкоПарку. Наразі звідти вивезено вже півтора десятка кошачих. 

«Дніпро наразі є логістичним центром з перевезення тварин з Харкова. Далі вони відправляються до інших міст, зокрема на захід України, до Києва, – які зголосилися прийняти тварин. Складність процесу перевезення у тому, що ЕкоПарк розташований у близькості до ворожих військ і там постійні обстріли. Цього тигра вивезли останнім з  кошачих. Сьогодні ввечері він поїде до Києва», – розповів під час виїзної пресконференції 8 квітня заступник міського голови Михайло Лисенко. 

Він також додав: у планах вивезти з ЕкоПарку ще п’ять бурих ведмедів, а також інших тварин, які там залишаються. Тварини у Дніпрі не затримаються, оскільки немає для їхнього утримання пристосованих місць. Під час таких коротких перетримок у місті тварин годують, поять. 

Водночас комунальне підприємство «Зооконтроль» продовжує допомагати у перетримці домашніх улюбленців  переселенців та військових, які нині воюють і нема з ким залишити тварину. 

«До нас привозять тварин з тих місць, де ведуться бойові дії. Люди не полишають їх. Поки власники підшукують житло, тварини перебувають у нас. Потім їм віддаємо. Нині через наше підприємство пройшло вже понад 80 собак переселенців, військових, а також наших колег – харківського комунального підприємства для тварин», – розповіла начальниця відділу реєстрації КП «Зооконтроль» Ірина Пономаренко. 

Вона також подякувала благодійним фондам, волонтерам, небайдужим містянам за допомогу кормами для тварин: «Сьогодні отримали вантаж в одну тонну від «UA Animals» і київських волонтерів. Цю допомогу розподілимо і серед інших притулків для тварин. Раніше таку гуманітарну допомогу отримали з Франкфурта, Львова. Хто бажає допомогти нам кормом, можна звертатися за телефоном: 067-908-89-86».

Слідкуйте за подіями в наших групах