Потужні вантажівки, дрони та приладдя для роботи в темряві. Дніпро доправив українським оборонцям нову велику партію техніки на майже 25 млн грн

  • Категорія:
  • Новини

Дніпро продовжує відзначатися як лідер у наданні допомоги Силам оборони, надаючи українським бійцям необхідні автівки та техніку на передовій. На сьогодні їм було передано майже два десятки вантажівок різних типів.

«Отримуємо тривісні тягачі для виконання бойових завдань. Тягачі підвищеної прохідності. Сподіваємося, що нам вони дуже допоможуть і піднімуть мобільність наших груп», — каже український захисник Анатолій.
А ще — рації, понад пів сотні комплектів акумуляторного енергозабезпечення, панелі відображення, дрони та загалом три десятки пристроїв «Нічний водій» і комплектів для ціленаведення у темряві.
«Це те, що вкрай необхідно. Якби не допомога Бориса Альбертовича, загалом громади Дніпра, нам би було непереливки. Більш об’ємної допомоги, ми, мабуть, не отримуємо від жодного фонду. Від імені 40-го батальйону піхоти — ми працюємо вже півтора року на передовій — хочу всім подякувати за вашу допомогу, за все придбане обладнання. Разом ми переможемо», — коментує військовий Андрій.

Як відомо, щотижня місто Дніпро надсилає значні партії устаткування на фронт.

«Сьогодні ми ще раз передаємо дуже потужну партію обладнання для потреб наших оборонців. Далі продовжуватимемо допомагати. Тож ще раз хочу подякувати всім платникам податків, усім мешканцям Дніпра за те, що кожною копійчиною ми допомагаємо Збройним Силам», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Слідкуйте за подіями в наших групах