Працюватимуть у разі довготривалого відключення світла. У Дніпрі на світлофорах  встановлюють акумулятори

  • Категорія:
  • Новини

У місті Дніпро на світлофорних конструкціях, розташованих на жвавих перехрестях, встановлюють акумулятори. Це здійснюється з метою забезпечення їх неперервної роботи, особливо під час тривалих періодів відключення електропостачання. Один із таких акумуляторів встановлюють на світлофорі, розташованому на перетині Запорізького шосе та вулиці Панікахи. За хідом виконання робіт приїхав перевірити черговий по місту Олександр Лещенко.

«Встановлення акумулятора дозволить убезпечити як автомобілістів, так і пішоходів у разі довготривалих відключень світла. До кінця року плануємо встановити акумулятори на 13-ти світлофорних об’єктах на найбільш жвавих ділянках руху», – каже заступник директора – начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко.

«Акумулятор забезпечить приблизно 4-5 годин автономної роботи. У разі відключення електроенергії перемикання на живлення від акумулятора відбувається автоматично. Є можливість дистанційно здійснити моніторинг роботи обладнання. Встановлення акумулятора на світлофорному об’єкті триває 1-2 доби», – уточнив директор КП «Транспортна інфраструктура міста» ДМР Дмитро Герасимов.

Наступна точка інспекції – одне з автотранспортних підприємств міста. Тут черговий перевірив готовність АТП до роботи під час довготривалих відключень світла. 

«Ми готові до всіх можливих викликів зимового періоду: закуплено зимову гуму, проведено заміну мастил та всіх технічних рідин, проведено огляди опалювальних систем та елементів ущільнювачів салону. Створено запаси пального для роботи автопідприємств в умовах повної відсутності доступу до пального протягом 10 днів. У ремонтному цеху працює опалення, тож холод не завадить обслуговуванню автобусів. Також є генератор», – відзвітував директор АТП Володимир Нахутін.

Остання точка перевірки – пункт незламності, що по вул. Холодильній, 2.  Це один з шести пунктів, які облаштувало КП «Дніпровський електротранспорт». Там черговий перевірив  чи є все необхідне для приймання людей.  

«Тут дніпряни можуть зарядити свої електропристрої, зігрітися, послухати радіо, випити гарячого чаю. Є генератор. Пункт забезпечений медичною аптечкою. Також є інтернет-роутер, щоб відвідувачі мали постійний зв’язок. Загалом пункт незламності забезпечений усім необхідним задля комфортного перебування в умовах блекауту. Він одночасно може прийняти до 20 осіб. Призначено чергових, які відчинять  двері у разі масових або віялових відключень електроенергії», – підсумував Олександр Лещенко.

Слідкуйте за подіями в наших групах