Президент України нагородив дніпровську легкоатлетку Ярославу Магучіх орденом княгині Ольги

  • Категорія:
  • Новини

Голова держави нагородив орденом княгині Ольги чемпіонку світу з легкої атлетики дніпрянку Ярославу Магучіх.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на офіційне інтернет-представництво Президента України.

Згідно з указом президента, Ярослава Магучіх отримала орден княгині Ольги II ступеня.

“За досягнення високих спортивних результатів на ІІІ Європейських іграх у м. Кракові (Республіка Польща), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю: нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня Магучіх Ярославу Олексіївну — чемпіонку з легкої атлетики”, – йдеться в указі президента. 

Нагадаємо, що Ярослава Магучіх спеціалізується на стрибках у висоту. Вона має багато нагород у цій дисципліні, зокрема є бронзовою призеркою літніх Олімпійських ігор 2020. Тільки цьогоріч легкоатлетка з Дніпра стала чемпіонкою світу та Європи, здобула три перемоги в сезоні у Діамантовій лізі.

Президент України нагородив дніпровську легкоатлетку Ярославу Магучіх орденом княгині Ольги - рис. 1

Орден княгині Ольги:

Цією відзнакою нагороджують жінок за визначні особисті заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї. Вона має три ступені. Найвищим є перший. Нагородження орденом здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

Його вручає Президент України або інша уповноважена на це особа.

Знак ордена княгині Ольги II ступеня зроблений зі срібла і має форму овалу, з’єднаного вгорі з декоративною колодкою у вигляді банта. На лицьовому боці знака на білій емалі — зображення княгині Ольги, обрамлене орнаментом і прикрашене чотирма аметистами прямокутної форми. На колодці — накладна кругла пластинка з зображенням малого Державного Герба України, праворуч і ліворуч — стилізоване зображення гілки калини та фігурно вигнуті скоби для закріплення банта. Орнамент позолочений, зображення княгині Ольги й пластинка на банті — рельєфні срібні.

Президент України нагородив дніпровську легкоатлетку Ярославу Магучіх орденом княгині Ольги - рис. 2

За матеріалами Відкритий.

Слідкуйте за подіями в наших групах