Призери Олімпіади завітали на Відкритий осінній чемпіонат з плавання у Дніпрі

  • Категорія:
  • Новини

Власним олімпійським прикладом для юних плавців. У Дніпрі у басейні «Метеор» відбувся Відкритий осінній чемпіонат міста з плавання. Приєдналися 730 плавців. Змагалися на 16 різних дистанціях.

Підтримали учасників  спортсмени, які отримали ліцензії на Олімпійські ігри 2024 у Парижі – Михайло Романчук, Денис Кесіль та Олександр Желтяков.

Мотивував юних спортсменів призер Олімпійських ігор у Токіо (2020 р.) Михайло Романчук. Плавець отримав ліцензію й на Олімпіаду 2024. 

«Дуже хочу показати приклад молодим плавцям, що не дивлячись ні на що, можна досягати великих результатів», – поділився Михайло Романчук. 

Перевірив свій результат у вільному стилі плавець Денис Кесіль: «Я вирішив спробувати й подивитися, як пройде, до того ж поспілкуватися з учасниками, розповісти про свій досвід. Готуюсь до Олімпіади 2024 у Парижі. Йдемо тільки вперед. Так, засмучують обстріли з боку Росії –  однієї з кращих тренувальних баз, але йдем вперед». 

«Ми намагаємось розвивати спортсменів, щоб вони готувались до міських, обласних та всеукраїнських змагань. Ми мотивуємо наших учасників, запрошуємо плавців зі світовим ім’ям. А ще «Метеор» вражає, бо зміг прийняти стільки спортсменів, не дивлячись на обстріл, все швидко відновили й змагання знову можна проводити», – зазначив заступник директора-начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов. 

Зі свого боку, голова міської федерації плавання Андрій Лисенко сказав: «Ми запросили до змагань учасників з різних міст країни, бо у різних містах України через російські обстріли немає можливості. Приєдналися спортсмени з Харкова, Кропивницького тощо».

За матеріалами Дніпро ТВ.

Слідкуйте за подіями в наших групах