Пропагандисти “розсекретили” місцеперебування Ротару за кордоном

  • Категорія:
  • Новини

Українська співачка Софія Ротару вже півтора року не дає спокою пропагандистам та російським продюсерам, які не можуть вмовити її на співпрацю. Цього разу в Росії розпустили чутки, що артистка “втекла” з України та понад рік живе в Італії.

За кордоном вона начебто скуповує нерухомість, а українців “обдурює” архівними фото. За словами російського продюсера Іллі Сагліані, поміж зірок ходять чутки, що українка переїхала до сімʼї свого сина (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Ротару зараз справді із сім’єю в Італії. Саме в Італії Ротару купила нерухомість для сім’ї. Нам розповіли, що у Ротару на цей момент вже не один об’єкт нерухомості за кордоном. А квартира у Москві стоїть закрита. Навряд чи хтось із колег артистки в Москві з патріотичною позицією зв’язуватиметься і допомагатиме їй з продажем житла. Продати його буде проблематично”, – вставив свої 5 копійок росіянин.
Пропагандисти також “викрили на брехні” українку, звинувативши її в тому, що в День незалежності артистка опублікувала архівне фото з України біля соняхів. За словами росЗМІ, так звикли робити ті зірки, які приховують своє місцезнаходження та прагнуть обдурити неуважних фанатів.

Інших “доказів” того, що Софія Ротару з сімʼєю виїхала за кордон, у пропагандистів немає.

До речі, нещодавно про місцезнаходження Ротару обмовилася її колега – латвійська співачка Лайма Вайкуле. За словами зірки, українська співачка була в Києві, коли Росія вперше масовано обстріляла її батьківщину.

У серпні минулого року виконавиця показалася в рідному селі Маршинці Чернівецької області, а в жовтні опублікувала свіже фото з Байкового кладовища в Києві, де похований її чоловік. Однак пропагандисти наполягають, що вона більше року вже не живе в Україні.

За матеріалами OBOZREVATEL .

Слідкуйте за подіями в наших групах