Ремонт автошляхів, оновлення дорожньої розмітки: у Дніпрі піклуються про безпечний рух на дорогах

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі продовжують ремонтувати міські автошляхи. Сьогодні дорожні бригади працюють на проспекті Олександра Поля.

«Минулого тижня розпочали ремонтні роботи по вулиці Титова. Нині їх завершуємо і перейшли на просп. Поля. Дорога тут відносно у хорошому стані, але з’явилася аварійна ямковість, яку торік не могли усунути через дію постанови Кабміну № 590, яка забороняла проводити такі роботи. Це достатньо жвава транспортна артерія. Тому працюємо не так швидко, оскільки не перекривали рух транспорту. Загалом плануємо відремонтувати у місті дороги площею 320 тис. метрів квадратних, з них майже 100 тис. метрів квадратних вже зробили», — прокоментував начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради Дмитро Коробов.

Водночас, піклуючись про безпечний рух на дорогах, у місті продовжують оновлювати дорожню розмітку. Спеціальна бригада сьогодні оновила розмітку і на перехресті вул. Святослава Хороброго та вул. Воскресенської.

«Тут пішохідні переходи раніше були нанесені фарбою. Зараз їх оновили, але вже холодним пластиком, оскільки він більш стійкий, а відтак — довше слугуватиме. Загалом цьогоріч плануємо холодним пластиком нанести 200 км розмітки «розділення за смугами» та до 4 тис. квадратних метрів пішохідних переходів», — розповів начальник виробничого відділу комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Михайло Солярчин.

Дорожній працівник Андрій Явтушенко додає: «Холодний пластик — це двокомпонентний розчин, до якого додаємо затвердник, аби пластик кристалізувався. Перед нанесенням розмітки очищуємо ділянку від пилу».

Слідкуйте за подіями в наших групах