Російська ведуча Дана Борисова поскаржилася, що українка в Таїланді жбурнула в неї тарілку

  • Категорія:
  • Новини

Російська телеведуча та блогерка Дана Борисова поскаржилася, що на відпочинку в Таїланді зіткнулася з українкою. Почувши, що пропагандистка з дочкою приїхали з РФ, туристка з України нібито кинула в них тарілку, передає “Обозреватель”.

Це трохи зіпсувало відпочинок росіянці, яка, вочевидь, сподівалася на теплий прийом на курорті, коли армія її країни тероризує мирний український народ. Про це Борисова розповіла в інтервʼю пропагандистам з МК (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

За словами ведучої, один із сніданків у Таїланді для неї закінчився неприємним інцидентом.

“Єдиним виявом негативу був випад з боку українки, яка приїхала з дитиною. Вона під час сніданку жбурнула в нас тарілку, коли ми почали розмовляти з донькою”, – поскаржилася пропагандистка.

Для неї така реакція гості з України залишилася незрозумілою. Цікаво, що менш ніж за хвилину Борисова додала – вона від початку повномасштабної війни підтримує терористичні дії російського уряду.

Росіянка, вочевидь, не змогла знайти взаємозвʼязок між схваленням геноциду українців та реакцією громадян мирної України на зустріч з народом терористів.

Слідкуйте за подіями в наших групах