“Рубікон пройдено”: Ірма Вітовська озвучила прогноз щодо перемоги і пояснила, чому треба говорити з дітьми про війну

  • Категорія:
  • Новини

Акторка Ірма Вітовська – мама 12-річного сина Ореста. З початком російського вторгнення артистка разом з чоловіком та сином продовжували знаходитися в Києві. Однак згодом, на прохання батьків, які дуже переживали за онука, Ірма вивезла Ореста до Івано-Франківська. Нині він знову в Києві – з мамою та вітчимом.

Ірма Вітовська зізналася, що не підбирає спеціально слова, щоб говорити з сином про війну. Про це вона розповіла в інтерв’ю OBOZREVATEL.

“Він вже сам все розуміє. Йому 12 – це ж не п’ять років, дорослий хлопець. Нещодавно ходив з нами на документальну стрічку “20 днів в Маріуполі”. А чому ні? Підлітки мають знати і розуміти, що відбувається. Багато з них вже втратили життя в цю війну”, – каже акторка.

Вітовська впевнена, що не треба ховати дітей від реальності: “Вони не повинні бути відірваними. Мало того, їм цю країну приймати. Вони повинні розуміти свою відповідальність перед тими, хто зараз втрачає себе”.

На запитання коли може скінчитися ця війна, Ірма Вітовська каже: “Я не хочу грати в те, в що грають багато різних експертів. Не можу сказати. Не думаю, що це буде швидко. Однак переконана, що рубікон перейдено. Якою ціною все дасться – велика буде ця ціна. Але перемога настане. У нас немає ніяких шансів програти. Світ з нами. І Бог з нами”.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах