«Руханка, процедури, киснева пінка. А ще – турбота колективу», – підопічні про відвідування терцентру у Дніпрі

  • Категорія:
  • Новини

Дніпровський міський територіальний центр приділяє особливу увагу підтримці здоров’я людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Відділи центру функціонують у всіх районах міста, і вони відповідають за догляд за мешканцями.

За словами директорки Ольги Мешко, центр надає підтримку понад 11,6 тисячам мешканців міста, включаючи ВПО.

У центрі функціонують такі відділення, як “Догляд вдома” і “Денний перебування”. Останнє відділення спеціалізується на соціальній адаптації та наданні денного догляду.

«Наші підопічні відвідують фізичні активності, зокрема й гімнастику для різної вікової категорії. Йдеться про різні лімфодренажні вправи, ЛФК, йогу, плейстик, ритміку, пілатес тощо. А ще є скандинавська хода. Наш заклад не лікувальний, а профілактичний із оздоровчими процедурами. У нас є підопічні, які перенесли інсульти, інфаркти, переломи. Тож наші спеціалісти допомагають їм у реабілітації. Є гарні результати. А ще в нас є фізіотерапевтичні процедури (масажі, дарсонваль, магніт тощо) під наглядом медичних працівників відповідно до призначення сімейного лікаря. Усе це в комплексі покращує фізичний стан та здоров’я наших підопічних. Вони також полюбляють займатися творчістю у закладі. Такі заняття добре розвивають моторику рук. Усього відділення денного перебування міського терцентру відвідують 2 200 осіб», – розповіла Ольга Мешко.

Серед відвідувачів терцентру є і внутрішньо переміщені особи.

Олена Кузьменко родом із Сєвєродонецька, а нині мешкає у Дніпрі. Жінка почала відвідувати міський терцентр торік.

«Гарних слів не вистачить для цього чудового закладу. Щодня сюди приходжу до кабінету ЛФК, де з тренером займаємося різною фізичною активністю. Після неї так гарно і бадьоро себе почуваю. А ще відвідую дихальну гімнастику, масаж, процедури, зокрема й магніт, хомут. Дають нам смачну й корисну кисневу пінку. Тут така до нас повага і турбота. Такий ввічливий і чуйний колектив. Із усім допоможуть, відгукнуться. Так добре, що у Дніпрі є такий заклад, де піклуються про осіб поважного віку», – говорить пані Олена.

У територіальному центрі працює й фізіотерапевтичний кабінет.

Неля Іванівна раніше проживала у Гуляй Полі, а зараз у Дніпрі. Сьогодні, 10 жовтня, жінка прийшла до фізіотерапевтичного кабінету терцентру.

«Переступивши поріг терцентру, я оживаю. Вже другий рік приходжу сюди щодня. Із задоволенням відвідую руханку, скандинавську ходу.  Мешкаю на 7 поверсі і ліфтом не користуюся. Щодня проходжу 606 сходів. Це завдяки й тому, що відвідую й дихальну гімнастику. А ще проходжу тут різні процедури. У комплексі це дозволяє мені гарно себе почувати і підтримувати здоров’я. Гарний заклад з чудовим персоналом!» – підкреслила Неля Іванівна.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах