Музикант виступив на Мангеттені в рамках туру “Благодійні поетичні вечори”.
Український поет Сергій Жадан зараз перебуває у благодійному турі містами США.
Жадан здійснює двотижневий творчий тур “Благодійних поетичних вечорів”, на яких збирає кошти на підтримку ЗСУ.
У неділю музикант провів поетичний вечір у Нью-Йорку, в Народному домі на Мангеттені, де зібрав сотні глядачів. Поет прочитав вірші зі старих та нових збірок, зокрема з циклу поезій про сучасну війну, і закликав підтримати коштами Збройні Сили України.
На благодійному аукціоні було продано бойові прапори добровольчого формування “Хартія” з підписами бійців, дві книжки Жадана з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, диск “Жадан і Собаки”, блоки поштових марок “російський військовий корабель…” з підписом поета. Загальна сума зібраних коштів з перших двох виступів склала понад 10 тис доларів.
Також в одному з клубів Нью-Йорка Жадан виступив на одній сцені з лідером гурту Гоголь Бордело Євгеном Гудзьом, та оголосив про створення спільної пісні разом.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/541780e3c8a0b7b62641d3294a9cc490-480x720.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/8651377d39bdee803a2b567e55798d9f-2.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/bbc5994df72a91dab3153a67770afaac-1.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/d15d897ac2ac15e0e4a8742052043e76-1-597x720.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/ee22d96fea8ef70780ebea2b5a68dfa3-1-480x720.jpeg)