Сергія Бабкіна засудили за виконання російськомовних пісень у Маямі: дружина співака відповіла хейтерам

  • Категорія:
  • Новини

Відомий український музикант Сергій Бабкін днями виступив із благодійним концертом у Маямі, де виконував свої російськомовні треки. За це артист зіштовхнувся з критикою в мережі. Дружина зірки, а за сумісництвом і його менеджерка Сніжана Бабкіна відповіла хейтерам, заявивши, що творчість її чоловіка та творчість гурту 5’nizza, фронтменом якої він є – це різні речі.

Так, жінка стверджує, що зараз продовжується тур саме колективу, 90% репертуару якого – це російськомовна музика. У той час як сам Бабкін, як окремий сольний виконавець, за словами його дружини, співає виключно рідною мовою. Така аргументація з’явилася в InstaStories менеджерки.

І навіть головний хіт гурту – трек “Солдат” – зараз на концертах звучить в оригіналі, хоча ще у 2022 році музикант переклав його українською. Бабкіна ж зазначає, що це дві різні композиції: одну співає 5’nizza російською, а іншу – її чоловік українською.

“Як менеджер гурту 5’nizza я можу відповісти. Гурт 5’nizza та творчість Сергія Бабкіна – це різні творчості. Пісня “Солдат” у 5’nizza та пісня “Солдат” у Бабкіна – це різні пісні. 5’nizza не виконує україномовного”Солдата”, Бабкін не співає російськомовного. Гурту 5’nizza 23 роки… 90% пісень – російською. У нас благодійний тур саме гурту 5’nizza”, – прокоментувала Сніжана.

Вона додала, що зараз її чоловік не має часу відповідати на хейт у соцмережах, оскільки в нього щільний гастрольний графік, що складається з благодійних концертів за кордоном.

“У хлопців немає часу виправдовуватися перед вами, тому що свій час вони проводять із користю для ЗСУ”, – резюмувала Бабкіна.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах