Ситуація у Дніпрі та області залишається контрольованою. Українські військові боронять підходи до області. Водночас нині треба переходити на економіку воєнного часу та зробити все можливе, аби у Дніпропетровській області розпочалася посівна. Про це мер Дніпра Борис Філатов наголосив під час проведення 18-ї позачергової сесії міськради, яку 14 березня провели у форматі zoom-конференції.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/IMG_7579-1.jpg)
На засіданні були присутні 55 депутатів. На порядок денний винесли 4 питання, що стосувалися змін до бюджету. Так на територіальну оборону Дніпра додатково виділи ще 100 млн грн.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/IMG_7578.jpg)
Уже після сесії Борис Філатов звернувся до депутатів із закликом сприяти тому, аби містяни та підприємці поверталися на робочі місця:
«Я розумію, що атмосфера нервова, багато хто поїхав. Та ті, хто не побоявся і лишився, і хто може працювати — вони повинні робити це і сплачувати податки. Економіка має працювати, нехай навіть на воєнних рейках».