Що відбудеться в Україні 3 січня

  • Категорія:
  • Новини

3 січня різні країни світу долучаються до Фестивалю сну. Ніхто достеменно не знає, хто його заснував, але вважається, що спочатку це незвичне свято було створено для того, щоб дати людям додатковий день сну після насиченого подіями святкового сезону. Фестиваль щороку нагадує нам про необхідність піклуватися про себе в прийдешньому році і використовувати численні переваги хорошого сну.

УКРАЇНА

Сьогодні у Харкові стартує серія  вебінарів «Зимові канікули з Політехом: Вікторини у Kahoot». На учасників чекає понад 50 лекцій з різних напрямів — фізика, хімія, менеджмент, енергетика, IT, інженерія та інші. Основна тема занять зимових канікул — безпека. Слухачі дізнаються про ресурсозбереження в енергетиці, безпеку в інтернеті та фінансовій сфері, про психологічні навички, мінну безпеку та багато іншого. Вперше у програмі заплановані ексклюзивні заняття від Інституту танкових військ харківського Політеху. Вебінари проходитимуть у форматі відео-чату у групі з 10:00 до 15:00. Кожної години — початок нової онлайн-вікторини. Триватимуть вебінари до 13 січня.

У Києві сьогодні вищий антикорупційний суд має провести підготовче засідання за обвинуваченням колишнього президента-втікача Віктора Януковича та його сина Олександра у заволодінні Межигір’ям. Це засідання мало відбутися 28 грудня. Але тоді не з’явився захисник Олександра Януковича.

Раніше стало відомо, що Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави активи, які належали президенту-втікачу Віктору Януковичу та наближеним до нього особам. Зокрема, нерухомість, твори мистецтва, а також портрет і скульптуру політика.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ 3 СІЧНЯ

За народними повір’ями, який сьогодні день, таким буде і вересень.

Якщо цього дня багато снігу, то можна очікувати хороший урожай. Якщо мало снігу, то буде спекотне і посушливе літо.

Вважається хорошою прикметою 3 січня вмитися водою з криниці, щоб весь рік бути здоровим. Також можна вмитися простою водою, в якій лежав будь-який срібний предмет. 

Схід сонця сьогодні очікується о 7:32, а захід сонця – о 15:57. 

Тривалість дня – 8 год. 25 хв.

Слідкуйте за подіями в наших групах