Що залишає після себе російська армія на звільнених територіях

Що залишає після себе російська армія на звільнених територіях

  • Категорія:
  • Новини

Збройні сили України з кожним днем впевнено виганяють ворога з України. Втім те, що лишають по собі росіяни після втечі зі звільнених територій, шокує і військових, і надзвичайників, і людей, які повертаються до власних осель. Зруйновані будинки, заміновані та розграбовані квартири: яким побачили українці обличчя “русского мира”? 

За слідами, які по собі лишає «друга армія світу», її можна порівнювати хіба з якимось дикунським плем’ям. Розтрощені і занедбані приміщення та розтягнуте людське майно – лише мала частина «русского мира», який нам хочуть нав’язати.

Окрім перетворення всього на звалище з купами бруду, росіяни залишають по собі розтяжки прямо на подвір’ях осель. «Підлі, огидні мерзотники» – тільки так їх називають люди, які повертаються у власні будинки, де жили ці недовійськові під час окупації.

Керівники військових адміністрацій у регіонах, де певні території були підконтрольні ворогу, попереджають людей: повертатися ще зарано. Краще дочекатися повного розмінування у безпечних місцях.

Слідкуйте за подіями в наших групах